Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Forum za sve ljude koji žele dobro društvo i ugodne razgovore


+4
Dj Off
Zagi
thajmasi
ITB
8 posters

    duh na cesti

    avatar
    ITB
    Admin
    Admin


    Broj postova : 29
    Join date : 19.02.2010

    duh na cesti Empty duh na cesti

    Postaj  ITB pon vel 22, 2010 12:00 pm

    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  thajmasi pon oľu 01, 2010 1:19 pm

    Pogledao sam ovaj link...pa nemam pojma,sve je danas moguce,tako da je moguce i napraviti ovak nesto...sad kome bi tak nesto palo na pamet,nemam pojma...sta misle ostali?
    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  Zagi pon oľu 01, 2010 11:07 pm

    Pa neznam,tehnika dozvoljava svašta danas pa to može uvjek poslužit kao jako jako dobar izgovor za autentičnost takvil slika ili nekih filmova.Teško je reči dali je prava ili ne
    avatar
    Dj Off
    VIP
    VIP


    Broj postova : 55
    Join date : 04.03.2010
    Age : 49

    duh na cesti Empty Susret ili iskustvo!

    Postaj  Dj Off pet oľu 05, 2010 3:33 pm

    Ja sam jednom dozivio nesto slicno ali ustvari nisam ni siguran,niti mogu tvrditi da ima istine.

    Kako se vozim biciklom uvijek tako sam se jednom vracao iz Dugava i tocno prije stuba na mostu vidio sam covijeka kako hoda po nasipu.Nisam mario na njega ali sam racuno da ce mo se taman susresti kad se popnem na stube! No popeo sam se i usao u onaj drugi dio stuba koji ide od nasipa na sami most.Na to mi padne na pamet da sam trebao susresti tog covijeka. Okrenuo sam se ali njega niodkuda,ostavio biciklo i ponovo se vratio dolje pogledao i na drugu stranu nasipa,da nije sisao,ali njega nije bilo. U međuvrijemenu me trnci obuzeli pa sam se ''usrao od straha'' i naravno popeo na most i zapalio doma!

    Nemogu tvrditi da je istina mada sam gotovo siguran da sam ga vidio pa cak i obleku koju je imao na sebi.Znam samo da mi je privuklo pozornost na njega kada sam vidio kako brzo hoda i da ce mo se sresti tocno gore na stubama!
    I nakon tjedan dana iza toga sam stalno mislio o tome.Glupo je o tome govoriti ali eto sami procijenite jel' sam se ja to samo zamislio ili se doista radio o necemu vezano za temu!
    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  thajmasi sub oľu 06, 2010 1:27 pm

    Bome zanimljivo...i kod nas su kružile priče prije nekih 15-ak godina o nekim čudnim stvarima...tipa ideš biciklom i od jednom osjetiš kao da nekog voziš iza sebe...pa te stopira neka žena i takve stvari...koliko ima istine u svemu tome ne znam,ali o tome se ne priča više...to je bilo davno i sjećam se da su ljudi koje poznam pričali o tome...jezivo......
    avatar
    kdebelja
    VIP
    VIP


    Broj postova : 13
    Join date : 05.03.2010
    Age : 53

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  kdebelja sri oľu 10, 2010 11:31 am

    bounce: Svašta se ljudima pričinjava.No imam i ja jednu dogodovštinu,ali sam je brzo riješio.Vozio sam se biciklom po mraku i magli na jednoj prometnici,svaki put kada mi je neki automobil dolazio s leđa,vidio sam da ispred mene vozi isto netko biciklu,svaki puta sam instiktivno zakoćio i trznuo od straha.No nakon petog-šestog vozila koji mi je svijetlio iza leđa,dok me nije obišao,sabrao sam se i ustanovio da je to bila samo moja sijena,koja se odražavala na samoj magli.Tada mije bilo oko 13 ili 14 godina.
    -Htio sam sa time reći da ima mnogo namjernih i ne namjernih zabluda.Igre sijene i svijela ima najveću ulogu o tumačenju duhova ili utvara.
    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  thajmasi sri oľu 10, 2010 11:58 am

    Ima tu nešto,ali ovo što su kod mene pričali nije imalo veze sa svjetlom,sjenama i sl...
    avatar
    yankee
    VIP
    VIP


    Broj postova : 5
    Join date : 13.03.2010
    Age : 49

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  yankee sub oľu 13, 2010 7:52 am

    ja sam doživio neke stvari koje se ne objašnjavaju logikom,tipa stara kuća...
    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  Zagi sub oľu 13, 2010 7:55 am

    yankee je napisao/la:ja sam doživio neke stvari koje se ne objašnjavaju logikom,tipa stara kuća...


    pa možda nebi bilo loše da otvoriš novu temu pa nam nešto i ispričaš o tome tj podijeli iskustvo sa nama
    Nrg
    Nrg
    Admin
    Admin


    Broj postova : 50
    Join date : 19.02.2010
    Age : 49

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  Nrg sub oľu 13, 2010 7:58 am

    Znatiželjni smo.
    Wicky
    Wicky
    VIP
    VIP


    Broj postova : 25
    Join date : 07.03.2010
    Age : 51
    Lokacija : KuTina

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  Wicky sub oľu 13, 2010 8:06 am

    da ajde kreni i mene zanima ja volim takve stvari meni je to zanimljivo bounce
    avatar
    yankee
    VIP
    VIP


    Broj postova : 5
    Join date : 13.03.2010
    Age : 49

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  yankee sub oľu 13, 2010 10:13 am

    uglavnom,gledao sam u ustakljena vrata kako se kvaka spušta i kako nešto kuca po vratima,ja i žena oko 11 navečer prije 6 godina.stara kuća a u njoj umrla neka baka od gazda........nisu dali misu zadušnicu.to vam je momci neopisiv strah nešto kuca po vratima a ti vidiš da nema nikog,nemoram reći da sam se treso od straha ko nikada....drugi dan sam se odselio.A ženu mi je po noći malo-malo nešto grebalo po vratu,a neke stvari mi nije ni govorila jer se manje boji a i upućenija je od mene u te stvari.Poslije su tu kuću iznajmili Kinezi,pa neka obitelj sa troje djece....svi su brzo odlazili iz te kuće.Nemiran duh ili što već,a ko mali su mi pričali priče o prikazama i vilama.....u Bosni...što vjerujem da nešto postoji jer nebi se u cijelom svijetu događalo svega -a da svi izmišljaju.Ista je stvar i sa vanzemaljcima......Samo da netko službeno potvrdi a ne da ljudi ispadaju ludi--
    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  Zagi sub oľu 13, 2010 10:46 am

    uh vrlo jezivo moram priznat.Neznam kako bi se ponašao u takvoj situaciji
    avatar
    kdebelja
    VIP
    VIP


    Broj postova : 13
    Join date : 05.03.2010
    Age : 53

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  kdebelja sub oľu 13, 2010 11:47 am

    Twisted Evil Ja znam šta bi,sam vikneš "idi vraže di te traže"!
    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  Zagi sub oľu 13, 2010 12:41 pm

    kdebelja je napisao/la:Twisted Evil Ja znam šta bi,sam vikneš "idi vraže di te traže"!

    da da ti bi zapjevao Slavonski bečarac lol!
    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  thajmasi sub oľu 13, 2010 12:50 pm

    Zagi je napisao/la:
    kdebelja je napisao/la:Twisted Evil Ja znam šta bi,sam vikneš "idi vraže di te traže"!

    da da ti bi zapjevao Slavonski bečarac lol!
    hehe...
    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  thajmasi sub oľu 13, 2010 12:51 pm

    yankee je napisao/la:uglavnom,gledao sam u ustakljena vrata kako se kvaka spušta i kako nešto kuca po vratima,ja i žena oko 11 navečer prije 6 godina.stara kuća a u njoj umrla neka baka od gazda........nisu dali misu zadušnicu.to vam je momci neopisiv strah nešto kuca po vratima a ti vidiš da nema nikog,nemoram reći da sam se treso od straha ko nikada....drugi dan sam se odselio.A ženu mi je po noći malo-malo nešto grebalo po vratu,a neke stvari mi nije ni govorila jer se manje boji a i upućenija je od mene u te stvari.Poslije su tu kuću iznajmili Kinezi,pa neka obitelj sa troje djece....svi su brzo odlazili iz te kuće.Nemiran duh ili što već,a ko mali su mi pričali priče o prikazama i vilama.....u Bosni...što vjerujem da nešto postoji jer nebi se u cijelom svijetu događalo svega -a da svi izmišljaju.Ista je stvar i sa vanzemaljcima......Samo da netko službeno potvrdi a ne da ljudi ispadaju ludi--
    to nije ona kuća u Škrinjarima??? What a Face
    avatar
    yankee
    VIP
    VIP


    Broj postova : 5
    Join date : 13.03.2010
    Age : 49

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  yankee sub oľu 13, 2010 12:58 pm

    ne,u Bjelovaru
    avatar
    kdebelja
    VIP
    VIP


    Broj postova : 13
    Join date : 05.03.2010
    Age : 53

    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  kdebelja ned oľu 14, 2010 1:34 am

    Zagi je napisao/la:
    kdebelja je napisao/la:Twisted Evil Ja znam šta bi,sam vikneš "idi vraže di te traže"!

    da da ti bi zapjevao Slavonski bečarac lol!
    Imao sam prilike u životu da vidim ljude koji su i zapjevali od straha. What a Face

    Sponsored content


    duh na cesti Empty Re: duh na cesti

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: pet tra 26, 2024 8:45 am.