Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum

Forum za sve ljude koji žele dobro društvo i ugodne razgovore


+2
ITB
Zagi
6 posters

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  Zagi pon vel 22, 2010 11:01 am

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Pojave izvanzemaljskog porijekla u Južnoj Americi postale su toliko učestale da su i izvještaji o zapažanjima tijekom dana skoro pa svakodnevica. Mnogi su uvjereni kako tajna izvanzemaljska baza postoji negdje unutar regije, vjerojatno skrivena u nekom jezeru.

    Tako se pojavila video snimka za koju se vjeruje kako sadrži stvaran dokaz izvanzemaljske prisutnosti na Zemlji. Video je snimljen u Peruu, na području znanom kao Santa Rosa de Quives koje vjernici smatraju svetim. Svakog 30. kolovoza hodočasnici dolaze u to područje, te se pretpostavlja da je snimka načinjena negdje oko tog datuma, prošle godine. Biće koje se pojavljuje na snimci nazvano je 'Čovjek iz Quivesa'.

    Grupa ufologa iz Perua analizirala je snimku, tvrdeći kako sadrži pojavu pravog izvanzemaljskog stvora. Video je provjerila i vlada Perua te paleta znanstvenika s različitih područja.

    video i slika na izvoru:
    http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/video-izvanzemaljsko-bice-snimljeno-u-setnji-sumom.html


    Zadnja promjena: Zagi; pon vel 22, 2010 12:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
    avatar
    ITB
    Admin
    Admin


    Broj postova : 29
    Join date : 19.02.2010

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  ITB pon vel 22, 2010 11:52 am

    Vidim da če tu bit spike za mene.... to mi je hobby područje cheers tongue
    ovaj link ne radi... No
    avatar
    Zagi
    Admin
    Admin


    Broj postova : 143
    Join date : 19.02.2010

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  Zagi pon vel 22, 2010 12:32 pm

    sad radi
    avatar
    Vedran_Bj
    Admin
    Admin


    Broj postova : 9
    Join date : 20.02.2010

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  Vedran_Bj pon vel 22, 2010 1:35 pm

    ITB je napisao/la:Vidim da če tu bit spike za mene.... to mi je hobby područje cheers tongue
    ovaj link ne radi... No

    onda imam pravi film za tebe...rađeno po (navodno) istinitom događaju, gledao ga prije nekoliko dana..

    zove se THE FOURTH KIND sa Milom Jovovich...počeo ga gledati u 23.30..a završio oko 1..
    šta da ti kažem...dobar dio noći, a naročito na početku, nisam oka sklopio..jer sam se usr... Smile
    preheben je film...cca 70% filma su prave, originalne snimke koje se nadopunjuju glumom..

    pogledaj si foršpan..

    https://www.youtube.com/watch?v=BENDh1sRPX0


    Zadnja promjena: Vedran_Bj; pon vel 22, 2010 2:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
    avatar
    ITB
    Admin
    Admin


    Broj postova : 29
    Join date : 19.02.2010

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  ITB pon vel 22, 2010 2:15 pm

    kakva je snimka? jel imaš link sa kojeg mogu skinuti?

    alien cheers
    avatar
    Vedran_Bj
    Admin
    Admin


    Broj postova : 9
    Join date : 20.02.2010

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  Vedran_Bj pon vel 22, 2010 2:23 pm

    na žalost, nemam.. Sad
    ne bavim se skidanjem filmova sa neta..imam frenda koji ih skida i daje mi ih...
    ali vrhunski slaže te dvd-e..snimka dvd rip, omot u boji...mogu ti kopirati film i poslati ga..do kraja tjedna ga imaš
    imam i Paranormal activity ako ti treba...
    avatar
    ITB
    Admin
    Admin


    Broj postova : 29
    Join date : 19.02.2010

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  ITB pon vel 22, 2010 11:10 pm

    Vedran_Bj je napisao/la:na žalost, nemam.. Sad
    ne bavim se skidanjem filmova sa neta..imam frenda koji ih skida i daje mi ih...
    ali vrhunski slaže te dvd-e..snimka dvd rip, omot u boji...mogu ti kopirati film i poslati ga..do kraja tjedna ga imaš
    imam i Paranormal activity ako ti treba...

    Hvala! budem najprije probao sam skinuti,pa ako nebude išlo budem ti javio Smile Wink
    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  thajmasi pon oľu 01, 2010 1:13 pm

    Vedran_Bj je napisao/la:
    ITB je napisao/la:Vidim da če tu bit spike za mene.... to mi je hobby područje cheers tongue
    ovaj link ne radi... No

    onda imam pravi film za tebe...rađeno po (navodno) istinitom događaju, gledao ga prije nekoliko dana..

    zove se THE FOURTH KIND sa Milom Jovovich...počeo ga gledati u 23.30..a završio oko 1..
    šta da ti kažem...dobar dio noći, a naročito na početku, nisam oka sklopio..jer sam se usr... Smile
    preheben je film...cca 70% filma su prave, originalne snimke koje se nadopunjuju glumom..

    pogledaj si foršpan..

    https://www.youtube.com/watch?v=BENDh1sRPX0
    Pozdrav svima...evo da uletim odmah na prvu,nisam ni ja gledao ovaj film,ali cu ga morat sutra potrazit,jer mi je ova tematika omiljena...ljubitelj sam izvanzemaljaca,x-files-a i sl....barem što se tice gledanja filmova i serija...
    Nrg
    Nrg
    Admin
    Admin


    Broj postova : 50
    Join date : 19.02.2010
    Age : 49

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  Nrg pon oľu 01, 2010 2:01 pm

    Mislim da smo svi X-Files generacija.
    avatar
    Dj Off
    VIP
    VIP


    Broj postova : 55
    Join date : 04.03.2010
    Age : 49

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  Dj Off pet oľu 05, 2010 1:11 pm

    Ja sam jedan od onih koji redovno pratim sve teme vezane za ta podrucja,21,12,2012 bla bla bla i slicno. Gotovo redovno pratim sve na youtube sto se da vidjeti a da se bar malo kuzi.Nazalost sa Engleskim sam na VI. Kao i emisije poput Na rubu znanosti.
    Sto se tice filma paranormalne aktivnosti,film imam vec vise od pola godine ali nisam skupio hrabrosti ga pogledati.A kome god sam dao da pogleda svi mi nepreporucuju ga pogledati a ja se kao vadim na ono,kao nemam vrijemena! Laughing
    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  thajmasi pet oľu 12, 2010 3:59 pm

    Vedran_Bj je napisao/la:
    ITB je napisao/la:Vidim da če tu bit spike za mene.... to mi je hobby područje cheers tongue
    ovaj link ne radi... No

    onda imam pravi film za tebe...rađeno po (navodno) istinitom događaju, gledao ga prije nekoliko dana..

    zove se THE FOURTH KIND sa Milom Jovovich...počeo ga gledati u 23.30..a završio oko 1..
    šta da ti kažem...dobar dio noći, a naročito na početku, nisam oka sklopio..jer sam se usr... Smile
    preheben je film...cca 70% filma su prave, originalne snimke koje se nadopunjuju glumom..

    pogledaj si foršpan..

    https://www.youtube.com/watch?v=BENDh1sRPX0
    jebemti,pogledao sam sad ovaj film...i strah me ići spavat sada...bbrrrrr...
    avatar
    Vedran_Bj
    Admin
    Admin


    Broj postova : 9
    Join date : 20.02.2010

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  Vedran_Bj sub oľu 13, 2010 4:57 am

    aha, heben film... Very Happy

    ja ga gledao jedan petak, počeo ga gledati neštp prije ponoći....mislim da sam cijelu noć proveo gledajući u plafon affraid

    uglavnom, tražio po netu da vidim ima li tu istine..ili je to sve dobra reklama, nešto kao za Vješticu iz Blaira...
    u stvari, nitko ne zna..pola ljudi misli da je fake, a pola da je istina.,..u svakom slučaju, meni je film perfektno napravljen
    Nrg
    Nrg
    Admin
    Admin


    Broj postova : 50
    Join date : 19.02.2010
    Age : 49

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  Nrg sub oľu 13, 2010 5:03 am

    Možda bi se trebali prebacit u filmsku sekciju.
    Vidim da će bit zanimljivih diskusija.
    avatar
    ITB
    Admin
    Admin


    Broj postova : 29
    Join date : 19.02.2010

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  ITB sub oľu 13, 2010 11:09 am

    thajmasi je napisao/la:jebemti,pogledao sam sad ovaj film...i strah me ići spavat sada...bbrrrrr...

    ja ču ga onda pogledat ujutro tongue lol!
    avatar
    thajmasi
    VIP
    VIP


    Broj postova : 64
    Join date : 01.03.2010
    Age : 47

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  thajmasi sub oľu 13, 2010 12:54 pm

    ITB je napisao/la:
    thajmasi je napisao/la:jebemti,pogledao sam sad ovaj film...i strah me ići spavat sada...bbrrrrr...

    ja ču ga onda pogledat ujutro tongue lol!
    jebo te,gledao sam ga od negdje 21:00 do 22:30...bilo me trta,pa sam do pol noći i nešto zujao po netu i još do 2 sata gledao tv,uopće mi se nije spavalo...da se zamisliš...
    avatar
    ITB
    Admin
    Admin


    Broj postova : 29
    Join date : 19.02.2010

    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  ITB sub oľu 13, 2010 1:12 pm

    thajmasi je napisao/la:
    ITB je napisao/la:
    thajmasi je napisao/la:jebemti,pogledao sam sad ovaj film...i strah me ići spavat sada...bbrrrrr...

    ja ču ga onda pogledat ujutro tongue lol!
    jebo te,gledao sam ga od negdje 21:00 do 22:30...bilo me trta,pa sam do pol noći i nešto zujao po netu i još do 2 sata gledao tv,uopće mi se nije spavalo...da se zamisliš...

    he,he definitivno ču ga pogledat u jutarnjem terminu lol!

    Sponsored content


    Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom Empty Re: Izvanzemaljsko biće snimljeno u šetnji šumom

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: čet oľu 28, 2024 12:46 pm.